UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 72 000 zł za zrobienie w tym miejscu podjazdu ? Kto to wyceniał ? Ze złota ma być ten podjazd według wykonawcy czy projektanta ? Chyba ktoś wywąchał okazję by przytulić sobie sporo gotówki zawyżając koszt projektu i wykonania. Zresztą nie dziwi mnie to bo w Elblągu takich zawyżonych cen za wykonanie infrastruktury mamy sporo. Przykładem niech będzie plac zabaw na terenie SM SIELANKA przy ul. Brzeskiej za tym zielonym wieżowcem gdzie miliony złotych poszły w kawalątek placyku ale nikt jeszcze do du. .. tego co tę kasę decydował nie dobrał się, a może warto. Podsumowując, - cena za wykonanie podjazdu znacznie zawyżona.
  • Faktycznie ktoś tu chce zarobić kasę. Za 72.000 zł można dzisiaj kupić nowa Toyotę Yaris z salonu ! Powinien tym zająć się prokurator - wyłudzenie pieniędzy od inwalidy ! @Ziobro
  • To otwieraj firmę madralo i buduj za 5 tyś. zobaczymy ile ci zostanie po opłaceniu pracowników zusów srusów.
  • Uważasz, że klika kantówek i desek + robocizna nie zmieści się w 5 tysiącach złotych? Bądź o kilka tys. więcej, a nie 70 koła? Nie mam zamiary wchodzi w dyskusje, bo to głównie chodzi - cena, równa się procedury, projekty, zezwolenia. W kraju 3 świata wystarczy kilka bambusów i człowiek miał by ułatwienie. W tym wypadku jest jak jest. Na allegro są windy inwalidzkie w cenach 10 000 pln, nadal uważam że to rozbój w biały dzień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Tralala(2020-09-01)
  • No fakt bo takie przedsięwzięcie to jest na cały miesiąc roboty. .. .Zlecenie życia - firma bez takiego zlecenia musiała by ogłosić upadłość, a myślałem że szybka fucha dla kumatych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Tralala(2020-09-01)
  • @Tralala - A wiesz matołku co to normy unijne??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Razi mnie twoja ciemnota(2020-09-01)
  • @Razi mnie twoja ciemnota - "dna wyceniła to na 70 tys. zł, bo musi ta budowa spełniać unijne normy, a tu jest specyficzny teren, trzeba to podkopywać i dlatego tyle kosztuje. "- odnosząc się do tego. Młotek to masz zamiast głowy. Według prawa budowlanego to ma isc na zgłoszenie i tylko tyle, dlatego ktoś tu wała kręci aż miło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Tralala(2020-09-01)
  • @Razi mnie twoja ciemnota - Nie obrażaj ludzi ja wiem jakie są normy i nie ma takiej kwestii w takiej cenie koniec tematu.
  • To bądź człowiekiem idź i zrób tak żeby Pan Andrzej sam mógł wjechać
  • Yaris za 72 tys ? Chyba pomyłka
  • Za hybrydowego to nawet więcej.
  • Tak funkcjonuje PRON, maszynka do wyciągania pieniędzy pod pretekstem pomocy dla niepełnosprawnych.
Reklama