UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Państwo pedagodzy, moja córka po maturze ma w planach 3 miesięczny wyjazd do szkoły językowej w Nowym Jorku. Bilety na samolot wykupione, mieszkanie opłacone, czesne za 3 miesiące nauki w szkole również. Jest to jej kolejny etap w życiu, plan na przyszłość. Czy Szanowni Państwo PEDAGODZY zwrócą nam koszty tego przedsięwzięcia, w przypadku opóźnienia matury? Co powiecie mojemu dziecku, które nie może doczekać się wymarzonego wyjazdu? Jeśli do niego nie dojdzie ze względu na Wasz strajk, jaką macie propozycję dla mojego dziecka na sensowne spędzenie 3 miesięcy wakacji? Nie róbcie już z siebie męczenników, walka polityczna nie musi się równać walce przeciwko dzieciom. To nie jest etyczne, ani pedagogiczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    xxxyyyzxyz(2019-04-10)
  • Co mają powiedzieć? Ich to rybka. Dawaj dodatkowego 1000 każdego miesiąca dla każdego bezwzględnego terrorysty i nie plumkaj.
  • @xxxyyyzxyz - Rozumiem Pana i corki rozgoryczenie, ale miejmy nadzieję że się wszystko rozwiąże i będzie ok, a córka zrealizuje swoje plany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Nauczycielka(2019-04-10)
Reklama