UWAGA!

Medale na złote gody

 Elbląg, Medale na złote gody
fot. nadesłana

W Bibliotece Elbląskiej odbył się jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Podczas uroczystości prezydent Witold Wróblewski wręczył 21 parom medale za długoletnie pożycie, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę.

- 50 lat temu podjęli Państwo jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu wstępując w związek małżeński. Małżeństwo to wielka odpowiedzialność dla obojga partnerów, jak również wspaniałe zadanie, które należy pielęgnować i rozwijać. Podjęli się Państwo tego zadania, będąc przykładem, jak należy razem iść przez życie. Cieszę się, że miejscem Waszego wspólnego życia jest Elbląg. Tak jak rozwijało się Wasze małżeństwo, tak Elbląg rozwijał się wraz z Wami i dzięki Wam. Macie Państwo udział w tym, jak miasto wygląda dzisiaj. Tu wychowywaliście Wasze dzieci, z czasem pojawiły się wśród Was wnuki i prawnuki. Dzięki temu możecie przyglądać się, jak dorasta kolejne pokolenie elblążan. Dlatego mam nadzieję, że nasze miasto zawsze kojarzyć się Wam będzie z pięknymi chwilami spędzonymi wspólnie. Z okazji złotych godów życzę Państwu, abyście nadal na swojej drodze spotykali życzliwych ludzi, a trudy dnia codziennego udawało się Wam skutecznie przezwyciężać z nadzieją, że umacniają one Wasz związek. Życzę Państwu także kolejnych wspaniałych rocznic, szmaragdowych i diamentowych godów – mówił prezydent Witold Wróblewski.
       Podczas uroczystości prezydent Witold Wróblewski wręczył 21 parom medale za długoletnie pożycie, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Jubilaci otrzymali również listy okolicznościowe i upominki od włodarza naszego miasta. Uroczystość uświetnił koncert elbląskiej grupy muzycznej Alta Trynita.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama