UWAGA!

Medalowa jazda konna uczniów SOSW Nr 1

 
Elbląg, Medalowa jazda konna uczniów SOSW Nr 1
fot. nadesłana

6 października w Szymanowie odbył się 6. Regionalny Miting Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych. Po raz szósty uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Elblągu byli uczestnikami tego wydarzenia. Zobacz zdjęcia z zawodów.

W Mitingu Jady Konnej brało udział pięć ekip z różnych miast naszego województwa, łącznie startowało w nim 33 uczestników.
       Ośrodek reprezentowało siedmiu zawodników, ktorzy starowali w trzech różnych poziomach, były to: stęp z asekuracją, stęp bez asekuracji oraz kłus, wszyscy startowali w konkurencji bieg z przeszkodami.
       Na poziomie CS, czyli stęp z asekuracją wystąpili Karina Kalinowska oraz Sebastian Majewski, oboje debiutowali na tego typu zawodach, kolejny stopień trudności to stęp bez asekuracji i tu wystąpili Katarzyna Janicka,Martyna Jakoniuk oraz Jakub Dmochowski, który również po raz pierwszy startował w Zawodach Konnych. Kolejny poziom to jazda kłusem - tu nasi zawodnicy też debiutowali, byli to Kamil Pietryka oraz Sebastian Zambrzycki.
       Przywieźliśmy ze sobą pięć medali; dwa złote i trzy brązowe. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników.
       Uczniowie byli bardzo skupieni i bardzo starali się pokonać swój tor przeszkód, dla większości z nich było to nowe doświadczenie, a co za tym idzie jeszcze większy stres, tym bardziej bardzo gratulujemy naszym podopiecznym i jesteśmy dumni z ich osiągnięć.
      
Joanna Kijowska-Lasek, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama