UWAGA!

„Media społecznościowe – pasja i biznes”

 Elbląg, „Media społecznościowe - pasja i biznes”

Jaką funkcję pełnią dzisiaj media społecznościowe? Jaki mają wpływ na naszą rzeczywistość? Jaką rolę odgrywają w biznesie? Na te i wiele innych pytań spróbujemy poszukać odpowiedzi wraz z ekspertami. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 30 listopada o godz. 12.00, do Sali Kameralnej Kina Światowid na wydarzenie z cyklu „Spotkania z kulturą” pod nazwą: „Media społecznościowe – pasja i biznes”. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Według danych zawartych w raporcie Hootsuite „Digital 2020” z mediów społecznościowych korzysta już 19 milionów Polaków. Social media „zabierają” nam średnio dwie godziny życia dziennie. Ich użytkownikami coraz częściej są także młodzież i dzieci poniżej 13 roku życia.

 

W dobie pandemii w sposób szczególny doceniamy możliwości mediów społecznościowych. Dzisiaj umożliwiają nam kontakt z osobami na drugim końcu świata. Pozwalają na błyskawiczną wymianę wiadomości, zdjęć, filmów, gifów i linków. Specjalistyczne kursy, podcasty, a nawet koncerty, występy w dużej mierze przeniosły się do mediów społecznościowych. Social media to także możliwość reklamowania usług. Dzisiejsze prowadzenie działalności gospodarczej w dużej mierze opiera się na budowaniu relacji za pomocą mediów społecznościowych.

 

O tym bardzo szerokim aspekcie mediów społecznościowych porozmawiamy z ekspertami 30 listopada (wtorek) w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Wprowadzenie w świat mediów społecznościowych poprowadzi Rafał Gruchalski redaktor naczelny Elbląskiej Gazety Internetowej portel.pl, następnie wykład o wpływie social mediów poprowadzi Marta Słoniecka-Piotrowska psycholog. Po wykładach zapraszamy na rozmowę z gośćmi aktywnie działającymi w mediach społecznościowych. Porozmawiamy z Agnieszką Lewandowską, Martą Miszk i Marcinem Janickim.

 

Więcej informacji i zapisy:

tel. (55) 611-20-89, e-mail: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl

 

Data i godzina: 30.11.2021 r. | godz. 12.00

Miejsce i organizator: Sala Kameralna Kina Światowid | Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama