UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chłopie, jeździj spokojnie na rowerze i nie przejmuj się opiniami kierowców. Oni są takim autorytetem w temacie przestrzegania prawa o ruchu drogowym, jak złodziej w uczciwości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    17
    wiadomo(2020-08-12)
  • @wiadomo - No cóż co do znajomości przepisów o ruchu drogowym, 90 procent rowerzystów ich nie zna, problem mają również rowerzyści posiadający kat. B. , A idąc dalej znaczna część rowerzystów nie ma żadnego prawa jazdy o karcie rowerowej nie mówiąc, więc nie dziwmy się, że inni uczestnicy ruchu drogowego, rzucają epitetami na rowerzystów i na wzajem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    18
    Rove(2020-08-12)
  • @Rove - Ja znam wielu rowerzystów ale żadnego bez samochodu i prawa jazdy, to gdzie oni są skoro niby ich tylu? Ba, sam jestem rowerzystą i autem jeżdżę ponadprzeciętnie dużo. A kierowcy samochodów osobowych nie lubią nie tylko rowerzystów, ale też pieszych, ciężarówek, autobusów, tramwajów, policji, przepisów, znaków drogowych i siebie nawzajem. Mało warta jest opinia tej zapatrzonej w siebie grupy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    5
    wiadomo(2020-08-12)
  • @wiadomo - Ja nie jestem rowerzystą, a kierowca. .i nie raz już widziałem, jak rowerzysta sobie robi, co chce na drodze. .. raz jedzie chodnikiem, bo mu tak wygodnie. .. potem zjeżdża na jezdnię, bo dla pieszych jest czerwone i za nic przy tym ma zasadę, że ma ustąpić pierwszeństwa innym użytkownikom ruchu. .. jak mu już się znudzi jeździć jezdnią, to zjeżdża na chodnik, bo akurat nie trzeba czekać na zielone. .. przejazd przez przejście dla pieszych, to już norma. .. bo przecież to się należy rowerzyście. .. totalna swoboda. .. totalna samowola. .. oczywiście, jak się już porusza chodnikiem, to prędkość jest nieograniczona. .. .pieszy to przeszkoda, która ma zejść z drogi, bo przecież pan i władca jedzie. .. walnij takiego na przejściu dla pieszych, po którym przejeżdża, a nie przechodzi, to będziesz największym winowajcom. .. Choć z punktu widzenia prawa na przejściu dla pieszych masz ustąpić pierwszeństwa pieszemu, a nie rowerzyście. .. ile można to tolerować? Owszem. .. kierowcy też mają swoje "za uszami". .. i też można wiele im zarzucić. .. to, co najbardziej mnie dobija, to stawianie samochodu, "jak popadnie i gdzie popadnie". .. nie zmienia to jednak faktu, że mowa w artykule o rowerzystach. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Cogitans(2020-08-12)
  • @wiadomo - Tjaaaaa, rowerzyści to wszyscy przestrzegają przepisów niczym ostatni sprawiedliwy.
  • @wiadomo - Uogólniasz, ja też jestem kierowcą, pieszym i rowerzystą, potrafię pokonać jednośladem spore odległości- szanuję wszystkich użytkowników dróg, człowiek jest za fajerą takim jak na co dzień jako sąsiad, przechodzień czy kolega w pracy. Uważam że chamstwo i buractwo jest w wielu ludziach, a przy prowadzeniu pojazdu silnikowego ono się mocno uaktywnia, co widać i często słychać na jezdni.
  • @wiadomo - powiedz mi ilu rowerzystów zna przepisy drogowe 20% przejazdy przez przejścia gdzie nie ma przejazdu jazda po ścieżkach rowerowych z dużą prędkością
Reklama