UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

 
Elbląg, Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

Inicjatywa rozpoczęta w 1997 roku w Londynie przez Richarda Kane jako “Marriage Week International” z poparciem brytyjskiego premiera Johna Majora i jego żony Normy, rok później także premiera Tony´ego Blaira i jego żony Cherie. Obecnie Marriage Week działa już w 22 krajach na 4 kontynentach.

Tydzień Małżeństwa w Polsce, które w tym roku odbędzie się w dniach 7-14 lutego, jest inicjatywą wielu środowisk, które swą troską obejmują małżeństwo. Kampania ta ma na celu podkreślenie małżeństwa rozumianego jako specyficzna i komplementarna więź mężczyzny i kobiety zadeklarowana w sposób publiczny. Inicjatywa „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” ma charakter kampanii społecznej. Jej otwarta formuła zakłada dużą otwartą przestrzeń współpracy samorządu, organizacji pozarządowych, kościoła katolickiego, kościołów chrześcijańskich, instytucji użyteczności publicznej, prywatnych przedsiębiorców, pojedynczych wspólnot, parafii, środowisk lokalnych działających na rzecz rodziny i małżeństwa rozumianego w tradycyjny sposób.
       Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw. Propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. W ramach obchodów Tygodnia Małżeństwa chcemy zachęcać pary małżeńskie do umocnienia swoich związków, pogłębienia relacji, wzmocnienia i odnowienia więzi.
       Krótki opis działania: w czterech obszarach - kultura, sport, edukacja, duchowość organizowane są specjalne warsztaty, spotkania, konferencje, zajęcia sportowe, projekcje filmowe, wszelkiego rodzaju zniżki, rabaty, bonusy na bilety, dostęp lub użytkowanie - promując małżeństwo i stwarzając przestrzeń do promocji. Będzie to czas dla dwojga - najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.
       MTM w Elblągu: kampania pod patronatem prezydenta miasta i biskupa elbląskiego, przy szerokiej współpracy miejsc użyteczności publicznej, instytucji, środowisk społecznych, wspólnot kościoła, firm i lokalnych mediów. Działania w tygodniu 7 – 14 lutego dostępne poprzez plakaty, ulotki, media i stronę internetową. Planowane rozpoczęcie w niedzielę 5 lutego uroczystą galą. Koordynator całości – Fundacja „Kierunek Rodzina”.
       Na część wydarzeń wymagana jest rejestracja, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja udziału oraz odbiór voucherów i zaproszeń przez stronę internetową w formularzu zgłoszeniowym. Przygotowaliśmy dla Państwa dużo atrakcyjnych możliwości spędzenia czasu we dwoje.
       Więcej infomacji na stronie.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Jak będę w pobliżu, to sprawdzę czy nadal sądy co kwadrans rozbijają rodziny (taki trend choć dziś wiadomo, że nie istnieje coś takiego jak "prawo do rozwodu")
Reklama