UWAGA!

Mieszkańcy mają już dojazd do swoich posesji (wracamy do tematu)

 
Elbląg, Z tymczasowego wjazdu mogą korzystać jedynie mieszkańcy
Z tymczasowego wjazdu mogą korzystać jedynie mieszkańcy (fot. WS)

 Mieszkańcy budynków przy ul. Dąbka 126 i 128 mogą już bez problemu dojechać do swoich mieszkań. Tymczasowy wjazd przygotował wykonawca pobliskiej inwestycji, po jej zakończeniu powstanie nowa droga.

 Budynki przy ul. Dąbka 126 i 128 znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budowy ośmiopiętrowego apartamentowca, który powstaje na rogu al. Piłsudskiego i ulicy Dąbka. Inwestycja odcięła mieszkańców od dotychczasowego dojazdu, deweloper obiecał, że zorganizuje nowy – tymczasowy. Jak się okazuje, obietnicy dotrzymał – nowy wjazd dla mieszkańców znajduje się między obiema kamienicami. Wcześniej obniżono krawężnik, wycięto krzewy, a teren między budynkami wysypano żwirem. Tymczasowy wjazd będzie istniał do zakończenia budowy ośmiopiętrowca.
       - Na miejscu placu budowlanego wybudujemy z czasem drogę pieszo-jezdną, która będzie prowadziła z tyłu nowego budynku pod płotem zakładu energetycznego do budynków 126 i 128 – zapowiada Marcin Duda, przedstawiciel dewelopera.
       Z kolei parking dla mieszkańców powstającego apartamentowca będzie znajdował się pomiędzy chodnikiem a przydomowymi ogródkami przy ulicy Pawiej, bo drugiej stronie Alei Piłsudskiego, bo bezpośrednio pod budynkiem nie ma na to miejsca. Powstanie tutaj w sumie 80 miejsc parkingowych.
      
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama