UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Robić obwodnicę!!!!!A tych co się sprzeciwiają wywłaszczyć. Most na Zatorze też wam przeszkadzał a teraz jeździcie. Mieszkańców mierzeji też nikt nie pytał o przekop. A wy macie najwięcej do powiedzenia i co tydzień pokazujecie relacje z postępów prac chociaż wielki g. .. .. na tym zyskacie. Nagle jak coś w emblongu mają robić ko wam się nie podoba ciemnogród!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    21
    Siwy 1(2021-05-05)
  • Krulewna @Siwy 1 - Zakladam, ze jesteś po podstawowce lub zawodowce lub budowlance. Niszczenie natury to barbarzynstwo. Zapamietaj sobie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Krulewna(2021-05-05)
  • @Krulewna - Uklady, uklady, uklady. .. .
  • @Krulewna - Krulewno, wykształcenie nie ma tu nic wspólnego. Ignorancja dla środowiska i walorów przyrodniczych łączy ludzi wykształconych i tych niewykształconych, białych i czarnych. Np. panowie prezydenci niby wykształceni, a jednak. Myślę, że tu chodzi o to, że ci którzy nie korzystają z uroków Bażantarni, mają tłuste dupska (patrz władza)i nie mają potrzeby pobiegać, czy pojeździć na rowerze, albo posiedzieć przy wiatach (patrz władza ma swoje działeczki i tam siedzą)nie interesuje ich los parku. Dla nich to tylko "teren".
  • @Krulewna - Myślę że mam dużo więcej rozumu niż ty i Szkoda że nie widzisz niszczenia natury na mierzeji przy przekopie. Zobacz jak tam jest niszczona przyroda. Ale to nie dotyczy ciebie bo ty jesteś z emblonga i Ciebie to nie dotyczy. A po twojej wypowiedzi to sądzę że masz wykształcenie podstawowe niepełne klulewno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    Siwy 1(2021-05-05)
Reklama