UWAGA!

Mikołaj był też w Zakrzewie

Elbląg, Mikołaj był też w Zakrzewie

W minioną niedzielę (6 grudnia) w Spółdzielczym Domu Kultury „Zakrzewo” odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych i nieco starszych mieszkańców osiedla Zawada i naszego miasta.

W tym roku, ze względu na duże zainteresowanie imprezą, zabawę mikołajkową przeprowadziliśmy w dwóch turach. Dla obu grup przygotowano zestaw różnorodnych konkursów, zabaw animacyjnych, pląsów i tańców. Teatrzyk dziecięcy „Abradakabra”, działający przy SDK „Zakrzewo” przygotował dla dzieci przedstawienie „Gdzie jest Mikołaj?”. Oczywiście znalazł się Mikołaj z dużym workiem słodyczy, którymi obdarował wszystkie dzieci.
       Organizatorzy nie zapomnieli również o dorosłych, którzy podczas zabawy swoich milusińskich mogli odpocząć sobie w „mini kawiarence” przy kawie, herbacie i mikołajkowych słodyczach.
       Tradycyjnie dużo dzieci przyszło przebranych na imprezę w piękne, kolorowe stroje, za które otrzymały nagrody rzeczowe i słodkości. Wspólna zabawa z Mikołajem, wężyki, pociągi, tańce z rodzicami oraz indywidualne tańce łamańce sprawiły, że było bardzo dużo śmiechu i radości. Niespodzianką były paczki dla każdego uczestnika imprezy, które wręczał Mikołaj.
       Również w tym roku nie zapomnieliśmy o dzieciach z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kasprzaka 10. Odwiedziliśmy je z dziećmi z teatrzyku dziecięcego z przedstawieniem mikołajkowym. Towarzyszył nam Mikołaj ze słodyczami. Wspólna zabawa z dziećmi i bardzo miłe wrażenia z pobytu na długo zostaną w naszej pamięci.
       Zabawę zorganizowaliśmy przy pomocy firm współpracujących ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Zakrzewo”.
      
      
Danuta Andrzejewska, SDK Zakrzewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama