UWAGA!

Mikołaj dla przedszkolaków

Elbląg, Mikołaj dla przedszkolaków
(fot. Paweł Serocki)

Loteria fantowa, malowanie twarzy, pokazy capoeiry a przede wszystkim zabawa z Mikołajem - tak spędziły dzisiejszy poranek elbląskie przedszkolaki. W Szkole Podstawowej nr 12 w Elblągu odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych. Zobacz fotoreportaż.

Ponad trzysta dzieci bawiło się z Mikołajem i jego świtą w SP 12. Atrakcji było co nie miara: każdy uczestnik losował los na mikołajkowej loterii, w której do wygrania były maskotki, słodycze i malowanie twarzy przez śnieżynki. Wielkie wrażenie na maluchach zrobili nieco starsi koledzy: szczudlarka ze Stowarzyszenia Elbląg-Europa oraz elbląska grupa Abada Capoeira, która przedstawiła pokaz brazylijskiej sztuki walki w formie tańca i akrobatyki. Grupy przedszkolne przygotowały dla Mikołaja prezent w postaci krótkich występów artystycznych. Do tańca przygrywał zespół „Veki”.
     Imprezę przygotował Młodzieżowy Dom Kultury na zlecenie i przy wsparciu Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu. Przy organizacji pomogli m.in. elbląscy harcerze.
     
KC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama