UWAGA!

Mikołaj przyszedł do przedszkolaków

 Elbląg, Mikołaj przyszedł do przedszkolaków
fot. nadesłana

W piątek (8 grudnia) w Hali Sportowo - Widowiskowej odbyło się Spotkanie Mikołajkowe Prezydenta z dziećmi z elbląskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych działających przy szkołach podstawowych. Nie mogło oczywiście zabraknąć również Mikołaja i prezentów. W zabawie uczestniczyło ponad 1150 dzieci.

- Witam Was bardzo serdecznie. Przywiozłem do Was Świętego Mikołaja, który ma dla Was prezenty i słodkie niespodzianki. Wszystkim życzę udanej zabawy - mówił prezydent Witold Wróblewski.
       Oprócz spotkania ze św. Mikołajem na dzieci czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Były tańce i zabawy z bajkowymi animatorami. Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Każda placówka otrzymała zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.
       W czasie trwania imprezy opiekę nad dziećmi sprawowali opiekunowie placówek, wolontariusze, młodzież szkół ponadgimnazjalnych, a także studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Aby zapewnić bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom, w hali został zorganizowany punkt ratownictwa medycznego, w obrębie obiektu zostały zwiększone patrole zarówno Policji jak i Straży Miejskiej. Nad bezpieczeństwem czuwała również Straż Pożarna. Wszystkim służbom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy!
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama