UWAGA!

Mikołaje spotkali się w Domu Dziecka

Elbląg, Mikołaje spotkali się w Domu Dziecka
(fot. PS)

W niedzielę (6 grudnia) w Domu Dziecka przy ul. Chrobrego byli nie tylko Motomikołaje. Dzieci i odwiedzili także Mikołaje z Olimpii Elbląg – piłkarze i kibice oraz Mikołaje-taksówkarze. Jedni i drudzy przynieśli dzieciom prezenty. Więcej zdjęć.

Oto relacja Adama z e-Olimpia.com:
       „W niedzielne popołudnie Redakcja e-Olimpia.com, grupa SMG '06 oraz trzej piłkarze: Kamil Kopycki, Łukasz Laskowski i Karol Styś odwiedzili Dom Dziecka w ramach akcji charytatywnej „Mikołajki z Olimpią”. Wychowankowie placówki byli bardzo zadowoleni i podekscytowani możliwością spotkania ze sportowcami. Dzieci otrzymały paczki oraz sprzęt sportowy. Do nielicznego grona sponsorów akcji należały firmy: „Exclusive Sport”, „Wolność” oraz „FH Budzyński”.
       – Bardzo cieszymy się z tego, że Olimpia dołączyła do grona przyjaciół naszego ośrodka. W dzisiejszym, szczególnym dniu wszyscy nasi przyjaciele nas odwiedzają. Nasze dzieci bardzo ucieszyły się ze spotkania ze sportowcami, otrzymanych od nich darów, zarówno ze słodkości, jak i firmowych piłek. Na pewno będą one sposobem na nagradzanie za dobre oceny w szkole. Wasza akcja bardzo nas cieszy. Zapraszamy do dalszej współpracy, nie tylko od święta, a również w zwykły dzień – powiedziała dyrektor Domu Dziecka.”
        
       Taksówkarze z nowej korporacji Truso-Taxi proponowali dzieciom przejażdżki. W rozmowie z dyrekcją placówki zadeklarowali też, że na co dzień, nie tylko od święta, w razie pilnej potrzeby służą dzieciom swoimi taksówkami, oczywiście bezpłatnie.
        
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szkoda że wszystkie elbląskie taksówki nie wyglądają jak ta czarna honda. U nas większość to zazwyczaj stare mercSEDESY
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kierowca(2009-12-09)
Reklama