UWAGA!

Mikołajkowe szaleństwo trwa

 Elbląg, Mikołajkowe szaleństwo trwa
fot. nadesłana

Wczoraj (5 grudnia) w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbyło się tradycyjne spotkanie mikołajkowe przeznaczone dla społeczności lokalnej. Święty Mikołaj, oprócz worka pełnego niespodzianek, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, który udzielał się wszystkim zgromadzonym.

Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne i słuchały rodziców. W końcu pokazał nieprzeciętne możliwości na parkiecie i zatańczył m. in. „Macarenę”. Na zakończenie jego wizyty wszystkie dzieci otrzymały upominki, a w nich – dla każdego coś smacznego!

Wcześniej brygada pomocników Mikołaja zapewniła zgromadzonym moc atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach i rozwijać umiejętności manualne, tworząc mikołajowe czapki. Specjalnie dla nich zorganizowany został pokaz zespołu tanecznego. Później, pod czujnym okiem Śnieżynek Mikołaja, każdy mógł przejść przyspieszony kurs nauki fachowego pląsania w myśl zasady: „muzyka w tańcu nie przeszkadza”. Dopełnieniem wieczoru radości i wrażeń była szkolna kawiarenka, która przypadła do gustu nieco starszej młodzieży, czyli rodzicom oraz opiekunom.

Wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić mikołajkowy wieczór w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 4, serdecznie dziękujemy, tradycyjnie zapraszamy za rok i pozdrawiamy mikołajowym zawołaniem: „Ho, hoo, hooo, hoooo!”

Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama