UWAGA!

Milejewo też bezpieczne

W Milejewie spotkali się wójt gminy Krzysztof Lesiak i komendant elbląskiej policji mł. insp. Wacław Brudek, by rozmawiać o wdrożeniu programu „Bezpieczna Gmina Milejewo”.

Gmina Milejewo należy do obszarów o niewielkim zagrożeniu przestępczością, jednak uciążliwe bywa zachowanie młodych ludzi, nieprzestrzeganie przepisów porządkowych oraz wandalizm. Poczucie zagrożenia powoduje również ruch samochodowy na drodze wojewódzkiej nr 504 przebiegającej przez Milejewo.
     - Wójt i komendant ustalili wstępny harmonogram działań zmierzających do opracowania, przyjęcia przez Radę Gminy i wdrożenia programu „Bezpieczna Gmina Milejewo” - poinformowała nas Dorota Kujawa-Weinke z Urzędu Gminy Milejewo.
     Program „Bezpieczna Gmina” jest już realizowany w gminie Gronowo Elbląskie, a w pozostałych trzech gminach położonych na obszarze działania Komendy Miejskiej Policji w Elblągu - Elbląg, Markusy i Tolkmicko - trwają przygotowania do wprowadzenia programu. Natomiast na kwietniowej sesji Rady Powiatu Elbląg ma zostać przyjęty program „Bezpieczny Powiat”.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama