UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Minister dofinansuje

Elbląscy radni wyrazili zgodę na zawarcie przez Prezydenta Miasta porozumień z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej na dofinansowanie dziewięciu programów z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną.

W budżecie państwa na rok 2007 zaplanowano środki finansowe na wspieranie programów z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną. Henryk Słonina, prezydent Elbląga złożył w Ministerstwie Pracy i Polityki Socjalnej trzynaście projektów, z których dziewięć uzyskało akceptację i zapewnienie o finansowej dotacji celowej. Dofinansowanie otrzymają projekty:
     - „Ja animator. Wzmocnienie aktywności obywateli z dzielnic zagrożonych wykluczeniem społecznym i marginalizacją na rzecz wspólnoty lokalnej przez tworzenie i umacnianie form pomocy dziecku i rodzinie”
     - „Przeciw przemocy w rodziny” - III Elbląska Szkoła Pracy Socjalnej na rzecz dziecka i rodziny
     - Klub osiedlowy dla młodzieży szkolnej „Zatorze”
     - „Kampania medialna - pozyskiwanie nowych rodzin zastępczych wśród mieszkańców Elbląga”
     - „Dla siebie - dla innych” - grupa socjoterapeutyczna dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi i zaburzeniami zachowania wychowujących się w rodzinach zastępczych;
     - „Grupa edukacyjno-wspierająca, wchodzenie w dorosłość przez doświadczenie”
     - „Pomocna dłoń” - profilaktyka i wsparcie przypadkach niedostosowania społecznego oraz przestępczości wśród nieletnich
     - Przekształcenie Pogotowia Opiekuńczego w Elblągu w wielofunkcyjną placówkę interwencyjno-socjalizacyjną;
     - „Mieszkanie chronione dla dziewcząt”.
     Z chwilą zawarcia porozumienia z ministerstwem przez prezydenta, który otrzymał na to zgodę Rady Miejskiej, rozpocznie się realizacja wymienionych projektów.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama