UWAGA!

Młodzi dekarze w Sewilli

 Elbląg, Młodzi dekarze w Sewilli
fot. nadesłana

Kilkunastu uczniów technikum i szkoły branżowej z Elbląga wzięło udział w zagranicznym stażu. Na wyjeździe poznali hiszpański system pracy i edukacji. Zdobyte doświadczenie zaprocentuje lepszym startem na lokalnym rynku pracy.

„Hiszpański staż zawodowy oknem na świat” to nazwa programu, w którym udział wzięło 16 uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. Młodzi dekarze i technicy energetyki wyjechali do Sewilli, aby poznać tamtejszy system edukacji i pracy. Zdobytą w szkole wiedzę mogli przetestować, pracując przy instalacjach fotowoltaicznych zasilających domy. Uczniowie obu kierunków rozwinęli swoje umiejętności i zyskali nowe spojrzenie na zagadnienia, które do tej pory poznawali głównie od strony teoretycznej.
       Dodatkowo podczas wyjazdu uczestnicy wzięli udział w zajęciach, na których poznawali kulturę i język hiszpański. Mieli też okazję zobaczyć zabytki Sewilli oraz wspaniałe okolice Gibraltaru i Malagi. Potwierdzeniem doskonałych umiejętności zawodowych i zdobytej wiedzy są uzyskane przez uczniów certyfikaty.
       Tegoroczny projekt stażowy to kolejne międzynarodowe działanie realizowane przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elbląg. We wcześniejszych latach uczniowie tej szkoły brali udział w praktykach w Hiszpanii oraz w Niemczech.
      
      
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama