[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi dekarze w Sewilli

 
Elbląg, Młodzi dekarze w Sewilli
fot. nadesłana

Kilkunastu uczniów technikum i szkoły branżowej z Elbląga wzięło udział w zagranicznym stażu. Na wyjeździe poznali hiszpański system pracy i edukacji. Zdobyte doświadczenie zaprocentuje lepszym startem na lokalnym rynku pracy.

„Hiszpański staż zawodowy oknem na świat” to nazwa programu, w którym udział wzięło 16 uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. Młodzi dekarze i technicy energetyki wyjechali do Sewilli, aby poznać tamtejszy system edukacji i pracy. Zdobytą w szkole wiedzę mogli przetestować, pracując przy instalacjach fotowoltaicznych zasilających domy. Uczniowie obu kierunków rozwinęli swoje umiejętności i zyskali nowe spojrzenie na zagadnienia, które do tej pory poznawali głównie od strony teoretycznej.
       Dodatkowo podczas wyjazdu uczestnicy wzięli udział w zajęciach, na których poznawali kulturę i język hiszpański. Mieli też okazję zobaczyć zabytki Sewilli oraz wspaniałe okolice Gibraltaru i Malagi. Potwierdzeniem doskonałych umiejętności zawodowych i zdobytej wiedzy są uzyskane przez uczniów certyfikaty.
       Tegoroczny projekt stażowy to kolejne międzynarodowe działanie realizowane przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elbląg. We wcześniejszych latach uczniowie tej szkoły brali udział w praktykach w Hiszpanii oraz w Niemczech.
      
      
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama