UWAGA!

Młodzież ŚHP 14-1 artystycznie

 Elbląg, Młodzież ŚHP 14-1 artystycznie
fot. nadesłana

15 maja na Zamku w Ostródzie odbyła się kolejna edycja „Wojewódzkich Prezentacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP”.

Organizatorem konkursu była Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie oraz Środowiskowy Hufiec Pracy w Ostródzie. Prezentacje to wydarzenie szczególne dla młodzieży i przez młodzież przygotowywane. Celem imprezy było umożliwienie uzdolnionym artystycznie uczestnikom OHP zaprezentowanie swoich umiejętności, stworzenie warunków do wymiany doświadczeń i integracji uczestników z jednostek organizacyjnych z całego województwa oraz wyłonienie reprezentacji województwa do udziału w Ogólnopolskich Prezentacjach Artystycznych. Prezentacje obejmowały takie dziedziny twórczości jak plastyka, formy teatralne oraz muzyczno-wokalno-taneczne. Atmosfera podczas występów była gorąca, a występy sceniczne dostarczyły widowni wielu emocji i wrażeń.
       Młodzież ze Środowiskowego Hufca Pracy w Elblągu zaprezentowała się w występie kabaretowym, jedne z naszych uczestników wystąpił z utworem muzycznym do którego sam napisał tekst i słowa, wystąpił również duet z utworem muzycznym o Janie Pawle II, którego również autorami byli sami uczestnicy. Dodatkowo do konkursu wystawiono prace plastyczne w postaci luster witrażowych, które wykonali uczniowie. Wszyscy nasi uczestnicy zostali zauważeni, wyróżnieni i nagrodzeni, a uczeń Marcin Tietz wraz ze swoim utworem jako jeden z głównych laureatów będzie reprezentował woj. warmińsko – mazurskie w konkursie Ogólnopolskim, który odbędzie się 16 czerwca w Brodnicy. Wszystkim uczniom gratulujemy!
      
ŚHP 14-1 w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama