UWAGA!

Młodzieżowe Biuro Pracy

Elbląg, Młodzieżowe Biuro Pracy

Młodzieżowe Biuro Pracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczego Hufca Pracy w Elblągu, mając na względzie trudną sytuację na lokalnym rynku pracy, utworzyło w dniu 28 kwietnia punkt informacyjno-konsultacyjny. Punkt ten powstał w Centrum Pracy i Pomocy w Elblągu, dzięki współpracy między obiema jednostkami. Będzie on czynny w każdą środę w godzinach 11.00 – 15.00 w siedzibie Centrum Pracy i Pomocy, przy ulicy Bema 54 w Elblągu.

W tych dniach osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz młodzież ponadgimnazjalna będzie mogła skorzystać z ofert pracy stałej, sezonowej oraz zagranicznej, pozyskiwanych przez Młodzieżowe Biuro Pracy. Będzie można również zapoznać się z ofertą szkoleniową a także uzyskać informację na temat usług świadczonych przez Ochotniczy Hufiec Pracy, m.in. w zakresie poradnictwa zawodowego. W pozostałe dni tygodnia wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Biura Pracy OHP, mieszczącego się przy ul. Junaków 5 w Elblągu.
       Na chwilę obecną biuro posiada oferty pracy stałej na stanowiskach: salowa/sprzątająca, sprzedawca/florystka oraz oferty pracy sezonowej na Mierzei Wiślanej w takich zawodach jak: pomoc kuchenna, kelner/kelnerka, pokojowa oraz recepcjonista/recepcjonistka. Więcej szczegółów dotyczących ofert pracy można uzyskać u pośrednika pracy pod numerem telefonu 55 232-68-19 lub na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl.
      
Anna Nosarzewska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Z pustego, to i Salomon nie naleje. Zamiast tworzyć kolejne punkty informujące o braku pracy, postarali by się lepiej o przyciągnięcie inwestorów.
  • kolejne biuro w ktorym i tak nikt pracy nie znajdzie - szkoda czasu i atłasu
  • Nie ma inwestorow budujacych nowe zaklady pracy, ale czy np. stworzenie wiezienia/ ponad 40.000 osob z wyrokiem, czeka na miejsce w wiezieniu / i zakladu poprawczego/ tez brak miejsc, najblizszy w Chojnicach / w Elblągu to nowe miejsca pracy dla ponad 200 osob.
  • Szkoda że MBP nie prowadzi i pan Maciej S z LPR. fakt faktem chłopak był skuteczny.
  • Dobrze, że powstalo to biuro, bo daje pracę w nim pracującym.
Reklama