UWAGA!

Motocykliści zatrzęsą Tolkmickiem

2014-04-30
Aktualizowany 2014-06-06 10:04
 
Elbląg, Motocykliści zatrzęsą Tolkmickiem
(fot. nadesłane)

W ten weekend (6-8 czerwca) w Tolkmicku odbędzie się X Zjazd Motocyklistów. Jubileuszowa edycja ma być wyjątkowa, dlatego uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji, które zostaną przygotowane na plaży.

- Otwarcie zlotu rozpocznie się w piątek, 6 czerwca, o godzinie 15 i od tej godziny będziemy witać i rejestrować przyjezdnych. Już z daleka powinno nas być słychać, ponieważ od godziny 16 ruszamy z cyklem koncertów, który zapoczątkuje lokalna ambitna kapela z Elbląga – zapowiadają organizatorzy. - Około godziny 17 rozpalamy ognie i zaczniemy integrację. O godzinie 18.30 pojawi się zespół Tabakan, który przygotuje uczestników zlotu do koncertu gwiazdy - Scream Maker.
       Sobota 7 czerwca na zlocie rozpocznie się o godz. 6 od... porannej gimnastyki, po której na śniadanie będzie można skosztować słynnych tolkmickich zup, które postawią na nogi nawet tych najbardziej przywiązanych do śpiworów. - O godzinie 12 robimy zbiórkę na maszynach i przez około 20 km będziemy się lansować po Lanzanii, tak nazywali tą krainę Prusowie (nie mylić z niemieckimi Prusakami) – dodają organizatorzy. - Po godzinie 15 ruszą konkursy sprawnościowe, a dla spragnionych muzyki na żywo od godziny 16.30 zagra zespół The Cassino z Braniewa. Od godz. 18.00 wysyp gwiazd wieczoru, czyli po kolei: Biłyj Berech, czyli polsko-ukraińskie melodie, Back Up z Rosji, a na koniec Blues Station. Nasz zlot zakończymy w niedzielę, zanim to jednak nastąpi, przygotowaliśmy kilka niespodzianek, o których uczestnicy dowiedzą się na miejscu – dodają organizatorzy. W trakcie zlotu będą odbywać się także m.in. skoki na bungee czy pokazy kowali z Polski i Rosji.
       Wstęp dla widzów 5 zł.
      
      
Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama