UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Motoserce na Święto Chleba

Elbląg, Motoserce na Święto Chleba

Motoserce jest akcją wynikającą z potrzeby serca i chęci działania. Zwraca ona uwagę na brak cennego daru w polskich szpitalach, jakim jest krew, oraz pragnie propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski jesteśmy w stanie wspierać zasoby szpitali.

Podczas tegorocznego Święta Chleba w Elblągu odbędzie się kolejna edycja Motoserca. Krwiobus ustawiony zostanie na elbląskiej starówce na parkingu przy Tortudze 2 września (sobota). Krew będzie można oddawać od godz. 9 do około 14. W tym roku, jak i w poprzednich latach Moto Team Elbląg wraz z Klubem Motocyklowym Road To North gorąco zachęca do donacji. W 2016 roku zebraliśmy 24 litry ratującej życie krwi. Na 2 września przygotowaliśmy małą niespodziankę, która umili ten dzień wszystkim obecnym, Gorąco zapraszamy. Pamiętajcie. Krew - darem życia! Kto może oddać krew? Każdy, kto – jest w wieku od 18 do 65 lat: - waży powyżej 50 kg – posługuje się językiem polskim, przedstawi dokument tożsamości ze zdjęciem, adresem zamieszkania oraz numerem pesel - odpowiada wymaganiom zdrowotnym pozwalającym na ustalenie na podstawie badań lekarskich i badań laboratoryjnych, że każdorazowe pobranie krwi nie spowoduje ujemnych skutków dla jego stanu zdrowia lub stanu zdrowia przyszłego biorcy w szczególności na skutek występowania przeciwwskazań stałych lub czasowych do pobrania krwi, - temperatura ciała, która mierzona jest pod pachą nie powinna przekraczać 37st. C: - przeszła pozytywne badanie lekarskie poprzedzające pobranie krwi od kandydata na dawcę krwi lub od dawcy krwi, obejmujące wywiad medyczny oraz skrócone badanie przedmiotowe. Wystarczy przyjść, wypełnić wniosek i wejść do autobusu – jest tam lekarz, który nas zbada oraz pielęgniarki, które zaopiekują się wami.
      
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama