UWAGA!

Muzyczne stypendia do wzięcia

Elbląg, Muzyczne stypendia do wzięcia

 Młodzież z Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Elblągu ma szansę szlifowania swojego talentu. Niecodzienna okazja może trafić się tym, którzy pokuszą się o udział w IX Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej. Wnioski do programu stypendialnego Fundacji J&S Pro Bono Poloniae przyjmowane są do 5 maja 2010.

 Działająca już dziewięć lat Otwarta Filharmonia wsparciem objęła ponad trzystu stypendystów z całej Polski. Każdorazowo Agrafka Muzyczna oferuje wielowymiarowe wsparcie dla młodych talentów: 10-miesięczne stypendium, 12-dniowe bezpłatne warsztaty muzyczne pod okiem profesorów Akademii Muzycznych oraz sławnych i cenionych muzyków, a także występy w renomowanych salach koncertowych, publikacje płyt CD, uczestnictwo w trasach koncertowych i innych wydarzeniach medialnych. Oryginalność tego programu to przede wszystkim stworzenie możliwości uczestniczenia w zajęciach niedostępnych w szkolnictwie muzycznym. Podczas warsztatów młodzi mają okazję spróbować improwizacji, muzyki dawnej, jazzu i orkiestry folkowej, zajęć scenicznych z aktorem i reżyserem teatralnym, ekspresji ruchowej, interpretacji muzyki za pomocą tańca (flamenco, tango).
       Aby wziąć udział w programie stypendialnym wszyscy kandydaci przechodzą przez eliminacje, w czasie których muszą zaprezentować 10-minutowy repertuar. O stypendium może starać się utalentowana młodzież w wieku od 14 do19 lat, pochodząca z następujących szkół: Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Elblągu, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna z Gdańska oraz Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia z Gdańska-Wrzeszcza, z wyłączeniem ostatnich klas. Każdy kandydat powinien złożyć swój wniosek (dostępny na stronie www.fundacja.elblag.pl) wraz z zaświadczeniem o zarobkach do 5 maja br. Dokumenty przyjmuje biuro Fundacji Elbląg, przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu.
      
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama