UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Heh, niestety mnóstwo elblążan nie wie co to jest kontrapas i jeździ rowerami pod prąd Wspólną albo Kościuszki (tj. po lewej stronie jezdni).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  4
  SąsiadMateusz(2021-06-08)
 • @SąsiadMateusz - A Ty wiesz co to kontrapas ? To taki pas służący do jazdy w kierunku przeciwnym do obowiązującego pozostałe pojazdy. Rowery cisną lewą stroną dla niewtajemniczonych "jadą pod prąd"a dla znających kodeks jadą prawidłowo jak należy.
 • @SąsiadMateusz - A Ty rower masz od ojca Mateusza gdzie takie zjawiska jak kontrapas nie występują ? Że głupoty wypisujesz a tumany to plusują.
 • Hehe, a podpisać się to nie potrafisz, tylko od razu ludzi wyzywasz, internetowy trollu? Przeczytaj dokładnie to co napisałem ze zrozumieniem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  SąsiadMateusz(2021-06-08)
 • Miałem na myśli to, że rowerzyści jadą kontrapasem po lewej stronie drogi (zamiast po prawej)nie wiedząc, że służy on do jazdy w ruchu przeciwnym do drogi jednokierunkowej. ; )Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  SąsiadMateusz(2021-06-08)
 • @SąsiadMateusz - A po której stronie jezdni jest kontrapas dla oczu kierującego autem. Po lewej gościu po lewej. Bredzisz albo stron nie znasz. A tego uczą w przedszkolu; )
 • Dalej nie wiem z kim koresponduję. .. Przypominam, że w Polsce mamy RUCH PRAWOSTRONNY, a więc jak ktoś jedzie rowerem po lewej stronie, to jedzie po kontrapasie pod prąd, bo ten jest przeznaczony do jazdy w odwrotnym kierunku. Jak tak bardzo się w domu nudzisz i w internecie udajesz głupiomądrego, to sprawdź czy przypadkiem nie mają pracy dla Ciebie u Wójcika. ; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  SąsiadMateusz(2021-06-08)
 • Ja ze swojej strony już kończę tę dyskusję, bo to bezsensu. W pierwszym lepszym OSK można zapytać wykładowcę i on wszystkie od A do Z wytłumaczy odnośnie kontrapasów. Jak widać niektórzy są oporni na wiedzę, stąd potem widać "rowerzystów"jadących lewą stroną jezdni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  SąsiadMateusz(2021-06-08)
Reklama