UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Panie Piotrowski - odpowiada Pan za totalne zniszczenie Bażantarni. Był to najpiękniejszy tego typu park w Polsce. I śmie Pan tutaj mówić coś o pięknie przyrody !!!! Pana hipokryzja sięga Słońca a może i dalej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  13
  maratończyk(2020-09-07)
 • @maratończyk - No paczta ludzie, to jednak ten Piotrowski a nie UM jak myslalem, to by sie zgadzalo bo jak to mowio pod latarniom najciemniej. A takie ladne pierdolki zawsze opowiada, a tak fachowo, ze to niby za nim stoi caly Uniwersytet ptaszkow i wszelkiego robactwa, ze tez nie majo nic tam do roboty, tylko grzebio, patrzo i skladajo je do kupy. Cikawy jestem ile doktorof i profesorof musi zajmować sie tako stonogo jak pogubi te nogi. U nas w Elblagu byla nie dawno jedna taka stonoga, to tyle roboty z nio bylo, ze te sedzie co so w sondzie nie mogli za nio trafic, byla wszendzie to na sali rozpraw, to u adwokatow az koncu se usiadla na wokande. A ten Piotrowski to zobaczyta, ze bedzie z nim tak jak z tym imitatorem ptakow co przyszedl do cyrku i szukal roboty. .a dytektor cyrku sie go pyya. .panie co pan potrafi?. .a on. .no ze jest imitatorem ptakow. .. panie, panie. .ja tu juz mam trzech takich jak pan, no to sie chlop wkurzyl, otworzyl okno i. .. .. wyfrunoł. !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Tak bylo(2020-09-07)
 • @maratończyk - Bażantarnia jest własnością miasta
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mennonita(2020-09-08)
 • @Mennonita - A czy to znaczy że mogą ją niszczyć? Może ja głupio myślałam, że Bażantarnia należy do nas, do wszystkich mieszkańców, a zarządza nią tylko UM, czy inne Nadleśnictwo. Teraz na Bażantarnię żal patrzeć, żal przechodzić. ..
 • @maratończyk - Weź człowieku zluzuj majty. Piotrowski występuje tu jako ekspert, a nie jako jakiś zarządca terenu albo jego właściciel. Gdybyś czytał gazety wiedziałbyś, że dziennikarze często proszą ich o opinie w danej sprawie, ale nie zawsze oznacza to, że dana osoba jest z tą sprawą związana. Informacja dla wiecznie niedoinformowanych ignorantów: nauczcie się raz, a dobrze, że Bażantarnią zarządza po części miasto (za pośrednictwem ZZM), mniej więcej do mostku elewów, a po części Nadleśnictwo Elbląg. Sto razy było o tym tutaj pisane.
Reklama