UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam bardzo, zaszła chyba jakaś nieścisłość, tak powinien wyglądać ten wywiad: - Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z blogowaniem? -Jestem weganką - Twój blog nosi nazwę doitforapancake. Skąd taka nazwa? -No, jestem weganką - To chyba dość rzadkie zjawisko, aby 16-latka interesowała się kulinariami? -Tak tak, jak już wspomniałam, jestem weganką - Rodzice od razu zgodzili się na zmianę Twojej diety? -Nie jestem pewna czy już wspomniałam, ale jestem weganką -W jaki sposób zachęciłabyś inne osoby, aby zaglądały na Twojego bloga? -Jestem weganką, chciałam tylko o tym przypomnieć - Masz taki przepis, o który jesteś najczęściej pytana? -Mozliwe, ze juz cos o tym mowilam, ale jestem weganką - Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania? - Tak, tak, oprocz tego jestem weganką - Chciałabyś związać swoją przyszłość z kulinariami? - Jestem weganką
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    3
    Agata Bober(2015-12-12)
  • To ja jestem prawdziwa Agata Bober, nie pamietam zebym zostawiala ten komentarz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    Agata Bober(2015-12-12)
  • Te wszystkie Agaty Bober są nieprawdziwe. To ja jestem Agata Bober i jem wszystko co mi na język wpadnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    AgataBober(2015-12-14)
Reklama