UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • U nas nauczyciele odwołali wszelkie wycieczki oraz wyjścia z dziećmi jakie były zaplanowane. Już we wrześniu miały być dwa wyjścia których nie było. Na dodatek wspomnę, że od września nauczyciele nie są zbyt mili dla uczniów (w szkole córki) i szukają byle jakiego pretekstu żeby dogryźć dziecku. Np moje dziecko odwróciło się do koleżanki żeby pożyczyć kredkę i za to oberwało jej się podniesionym głosem i uwagą. Wcześniej problemów nie bylo. Jakaś powakacyjna przemiana czy zmowa nauczycieli? Nie wiem jak długo to potrwa ale to tylko i wyłącznie "uderza" w nasze dzieci a ja sobie nie pozwolę żeby ktos moim dzieckiem pomiatał , bo do pracy przychodzi bo MUSI
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    25
    Kaaarra39(2019-10-03)
  • Szkolnictwo prywatne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    Zatorz(2019-10-03)
  • To na co wy czekacie? Ja bym juz dawno do kuratorium napisala.
  • Donosicielski naród, PRL wiecznie żywy.
  • Ciekawe ile razy w ciągu jednej lekcji Pani córka odwróciła się do koleżanki żeby "pożyczyć kredke" zanim nauczycielka zwróciła jej uwagę. Uczniowie nie sa nigdy winni, zawsze grzeczni i posłuszni. A nauczyciele to potwory. Drodzy rodzice proponuje okazać odrobine krytyki w stosunku do swoich dzieci, bo one zawsze zachowują się inaczej w szkole, inaczej w domu i odrobine zaufania do nauczycieli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Natalia 93(2019-10-03)
  • RobertKoliński @Natalia 93 - Dokładnie tak - jak mi powiedziała kiedyś pewna mądra nauczycielka: - Zapamiętaj sobie na całe życie, to co ci opowiadają na temat szkoły dzieci, zawsze dziel przez cztery. I to się sprawdza, przekonałem się już wielokrotnie. Hashtagi: #edukacja,#spoleczenstwo,#rozum,#postep
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    RobertKoliński(2019-10-03)
  • To skladek na tzw komitet nauczycielaki nie bedzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Asad43220(2019-10-03)
  • Histeryczka. Urzekła nas Twoja historia.
Reklama