UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może warto zapisać dziecko do spokojnej, bezpiecznej szkoły, mało licznej klasy, gdzie będzie pewność, że dziecko bawi się, uczy się, jest bezpieczne i nie zginie w tłumie - bo może właśnie o to chodzi. Rodzice boją się, że zabiera się dzieciństwo ale to właśnie szkoła kształtuje umiejętności, nawiązuje więzi, wspiera rozwój. Rodzice patrzą a nie widzą. .Można zawsze się przejść do placówki i porozmawiać jak wygląda nauka w danej klasie. JA swojego sześciolatka zapiszę do szkoły, bo nie chcę aby się nudziło ale rozwijało. Po prostu placówkę wybieram rozważnie. Bo dowóz gdzieś to dla mnie nie będzie problem. .. Chciałam zauważyć również, że jest teraz wiele nauczycieli po studiach, nauczycieli, którzy ciągle się doskonalą i kształcą swój warsztat pracy, że dostosowanie metod, treści i środków dydaktycznych, które będą dostosowane do tego aby uczyć poprzez zabawę na pewno nie będą im obce.
  • Taka szkoła to tylko krynica Morska. 10 w klasie. Super wyniki. Nauczyciele ok.
  • I co będziesz dowodził dziecko do spokojnej szkoły codziennie?
  • Tak, warto dowozić dziecko nawet codziennie, gdziekolwiek, jeśli tylko jest do czego
Reklama