UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Warto było ?
  • Warto było. Uwierz.Godność jest ważniejsza od pieniędzy
  • @Ant - Godność to Wy podczas tego strajku straciliście przez swoje zachowanie - posłuchaj nauczycielskich pioseneczek poniżających uczniów. Poza tym wyzwiska, jakie padały pod adresem pracowników, którzy nie przystąpili do strajku też nie podnoszą poziomu Waszej godności.
  • @Ant - Ale was wasz Broniarz wydymał, drodzy strajkujący nauczyciele. Nie popierałem strajku, ale jest mi was autentycznie szkoda. Nic nie ugraliście, poza ogromnym hejtem rodziców, a autorytet trudno będzie odbudować przez lata. Na szczęście, nie wszyscy nauczyciele dali się omamić politycznej hucpie. Dostaliście nauczkę na lata.
Reklama