UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauka ciekawiej, czyli dzień z pasją

 
Elbląg, Nauka ciekawiej, czyli dzień z pasją
fot. AD (archiwum portEl)
Reklama

W czwartek, 27 października w ZSO nr 2 przy ul. Królewieckiej 42 w Elblągu w godz. 9 -14 będzie można przekonać się o tym, że nauka odbywa się tam w oryginalny sposób.

Nauczyciele Szkoły Zdobywców Talentów, czyli Złotego Gimnazjum nr 3 i Srebrnego II Liceum Ogólnokształcącego wraz z wykładowcami partnerskich uczelni wyższych podczas wykładów, warsztatów i eksperymentów podzielą się z uczniami swoją wiedzą i pasją. Wśród atrakcyjnych zajęć znajdą się m.in.: „Zanieczyszczenia i dodatki do żywności”- prof. dr hab. inż. Marek Biziuk z Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, „Genetyczny odcisk palca-biologia molekularna w kryminalistyce”- dr Grzegorz Panasiewicz z Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, „Czy wszystko jest wymyślone?- warsztaty o innowacyjności”- dr Paweł Ziemiański, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, „Źródła korupcji w Polsce i sposoby jej zwalczania”- dr Izabela Seredocha, Prodziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, jak również „Ars Physica- niebanalne zadania”- nauczyciel ZSO nr 2 mgr Jacek Tomczak.
       „Dzień z pasją” to impreza otwarta, jednocześnie okazja dla zainteresowanych gości, którzy szukają nowych odkryć. To wyjątkowy moment, aby zainaugurować nowy rok szkolno- akademicki 2016/ 2017, co stało się już tradycją naszej szkoły. Wykład inauguracyjny (godz. 11 - aula szkolna) „Konsument XXI wielu” wygłosi dr hab. Mariola Grzybowska-Brzezińska, prodziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
       Pasje i talenty trzeba pielęgnować, a nowe zainteresowania wzbudzać przy zaangażowaniu dającym rozwój i satysfakcję. Ten dzień pokaże, że nauka nie zawsze musi płynąć z książek i tablic, lecz także ze „szkiełka i oka”.
      
Dorota Radomska, rzecznik prasowy ZSO nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama