UWAGA!

NGO dla studentów

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, prowadzone przez Stowarzyszenie Elbląg Europa, proponuje wszystkim elbląskim studentom atrakcyjne miejsca praktyk.

III sektor daje pole do rozwoju dla młodych osób pragnących wykorzystać swoje umiejętności w niebanalny sposób. Praktyki w III sektorze umożliwiają młodym ludziom podjęcie własnej inicjatywy, a przede wszystkim pracę w miłej atmosferze. To dla studentów dobry start do kariery, możliwość poznania wielu ciekawych osób, a przede wszystkim możliwość rozpoczęcia pracy, która przynosi satysfakcję. Osoby zatrudnione w NGO, angażując się w organizację akcji społecznych, otrzymują normalną pensję. Istotny jest też elastyczny czas pracy - studenci mają czas na swoje pasje.
       Więcej informacji na temat praktyk oraz działalności prowadzonej przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu można uzyskać w biurze mieszczącym się przy ul. Stefczyka 7/8.
      
       Praktyki studentów w III sektorze możliwe są dzięki realizacji projektu „III sektor w XXI wieku. Centrum Organizacji Pozarządowych w powiecie elbląskim”, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama