UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nic o nas bez nas

2014-06-13
Aktualizowany 2014-06-15 18:00
 

W Elblągu jest zarejestrowanych ponad 300 organizacji pozarządowych. Zajmują się właściwie wszystkimi dziedzinami życia: zdrowiem, kulturą, sportem, pomocą społeczną. Choć może nie wszyscy to odczuwamy, działalność organizacji pozarządowych ma wpływ na nasze życie – jako mieszkańców i jako miasta. Realizując swoje działania współpracują z wieloma podmiotami, zarówno ze strony biznesu jak i samorządu lokalnego. Jak powinna wyglądać współpraca z samorządem? Zapraszamy do dyskusji – 16 czerwca br. o godz. 17.00 w Ratuszu Staromiejskim.

Wieloletni program współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi jest przewodnikiem dla obu stron w zakresie podejmowania działań realizowanych na rzecz miasta i mieszkańców. Co powinien zawierać? M.in. informacje o tym, w jaki sposób będzie przebiegała współpraca obu sektorów w zakresie tworzenia polityk publicznych (czyli np. jak będzie wyglądało zaangażowanie obu stron w tworzenie programu rozwiązywania problemów społecznych lub innych dokumentów strategicznych) i ich wdrażania/realizacji (np. jakie zadania samorząd będzie zlecał do realizacji organizacjom). To oczywiście tylko część zagadnień. Zważywszy na to, że jest to dokument tworzony na kilka lat i powinien być spójny z nową strategią rozwoju Elbląga, trzeba się mocno i poważnie zastanowić, jakie zapisy się w nim znajdą. Poniedziałkowe spotkanie jest dobrą okazją do tego, żeby nad założeniami do Programu popracować wspólnie, chociażby dlatego, że nie lubimy, kiedy decyzje bezpośrednio nas dotyczące, są podejmowane bez naszego udziału. Nic o nas – bez nas.
Małgorzata Woźna
      
      

 


      
Zapraszamy do odwiedzenia profilu projektu na Facebook'u
      
       ---art. sponsorowany---
      

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl