UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tylko ciekawe, czy pan który kopie rowy za 1700 zna się choć troszkę na pracy urzędnika sądowego? Podniesienie pensji tym ludziom przyśpieszy nasz rozwój, Ci ludzie wydadzą te pieniądze w Polsce, w sklepach, restauracjach kinach. To z kolei zwiększy zapotrzebowanie na produkty i usługi - więc powstaną nowe miejsca pracy - tak właśnie sie buduje gospodarkę. A takie pensje doprowadzą do tego, że będziemy szli na wschód, a nie na zachód.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  50
  Artb(2018-12-14)
 • @Artb - szkoda tylko że większość sklepów i marketów nie jest polska. ..
 • Róbmy zakupy w biedronce :) Większość płaci - te czasy już się skończyły, Polska nie jest już takim podatkowym eldorado jak kilka ładnych lat temu. Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, regularnie zarabia ponad 1 mld zł rocznie. Zgodnie z danymi z KRS w 2015 r. firma odnotowała zysk w wysokości 1,48 mld zł. i zapłaciła podatek CIT w wysokości 290 mln zł.
 • No wlasnie Wasz idol pan Tusk mowil any jak najwiecej oszczedzac,przyklad 10 lat bez podwyzek w budzetowce,emeryci itp .Natomiast Kaczynski dac zarobic,a to nakreci koniunkture I PKB za Rudego 2,6% a za Kaczyniaka 5,7% mozna? Mozna.Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  13
  Zbyszek1(2018-12-14)
 • @Artb - A potem ceny skoczą, bo popyt będzie duży i pracownika sądu z 3 000 netto będzie stać na żarcie, a fizol z 1700 będzie zdychał z głodu. Tak się buduje gospodarkę. .. w krajach komunistycznych.
 • Za 1700 nikt rowów nie kopie- szanujmy się.
 • @Artb - A cha czyli ten pan co pracuje za 1700 zł wydaje je na Majorce ?
Reklama