UWAGA!

Niepełnosprawni łyżwiarze zakończyli sezon na lodowisku

 8 kwietnia uczestnicy projektu „Otwieramy okno na świat – aktywizacja osób niepełnosprawnych” zakończyli zajęcia na krytym lodowisku.

 Imprezę, która odbyła się na zakończenie projektu rozpoczął występ zawodniczek łyżwiarstwa figurowego UKS „Szóstka” Zuzanny Ziemińskiej i Natalii Śnigier. Następnie 10 osób biorących udział w projekcie miało okazję zaprezentować umiejętności jakie zdobyli w tym sezonie. Pokazowi przyglądali się ich koledzy z Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz innych sekcji sportowych, jakie są prowadzone w ramach projektu. Aplauz był duży a nasi łyżwiarze ogromnie usatysfakcjonowani.
       Projekt trwa dalej i jego uczestnicy biorą udział w innych zajęciach. Niektórzy z nich należą do zespołu tanecznego Hipnoza, który szlifuje swoją choreografię do pokazu podczas Konfrontacji Tanecznych w Elblągu. Zespół muzyczny Bomba szykuje się do występu w Bibliotece Elbląskiej. Sekcja plastyczna pracuje twórczo i czeka na cieplejsze dni by móc wyruszyć w plener, podobnie jak sekcja konna, która krytą halę z chęcią zamieni na przejażdżkę na świeżym powietrzu.

 


      
       Projekt realizuje stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych „Sprawniejsi”. Głównym celem projektu jest wzrost aktywności społecznej i zawodowej 40 osób niepełnosprawnych z terenu miasta i gminy Elbląg.
       Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      

Joanna Ziemińska, oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama