UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie twierdze że podejście szpitala jest dobre ale trzeba na to spojrzeć z innej strony. Pani była z dzieckiem chorym w szpitalu, ale sama jest zdrowa. Korzystała z toalety, wody, wypranie pościeli itp. Opłaty za media szpital robi z publicznych funduszy. Więc my wszyscy musielibyśmy za to zapłacić. Jeśli takich matek tygodniowo jest 10,to mamy prosty rachunek - 1400 zł z naszych składek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    32
    ja2019(2019-02-01)
  • Z toalety to ja mogę przyjść z ulicy i skorzystać:-) i nikt nie może ode mnie zażądać opłaty:-) albo to jest państwowy szpital albo zakład mięsny, który ma przynosić zyski:-)
  • Weź się zastanów co piszesz to w takim razie jak czeka, że w kolejce do lekarza zapłać że podczas czekania pobrudziles podłogę i sprzątaczka musi ją posprzątać zapłać za WC oraz papier toal. Oraz wodę chyba że rąk nie myjesz w a papieru nie używasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Piotr4(2019-02-01)
  • @Piotr4 - myślę sobie, że właśnie za to płacimy, co miesiąc płacąc składkę. No chyba, że się mylę i pan kaczyński za to płaci z własnej kieszeni
Reklama