UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Brawo, Pan minister Macierewicz z poparciem Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego okazał się prawdziwym wizjonerem i stworzył tą jakże potrzebną dla naszego bezpieczeństwa formację militarną. W dzisiejszych trudnych czasach szczególnie widać jak bardzo jest to ważne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  22
  TeofilSkorupa(2022-04-11)
 • @TeofilSkorupa - Brawo? Obowiązkiem każdego ministra RP jest dbałość o stan Polski. To, że jest WOT to nie tylko osobista zasługa Macierewicza! Podchwycił pomysł innego człowieka. Tragiczne jest to iż Nas tumani, ,wybuchami smoleńskimi, ,. Przedstawiony dziś raport podkomisji smoleńskiej opiera się na dwu chwilach z dzwiękiem ponoć wybuchu. Po analizie czasowej dzwięk pasuje do czasu otarcia się kadłuba samolotu o linie wysokiego napięcia, którą samolot zerwał. Pozbawiło to zasilania tej części miejscowości z lotniskiem. W 2017 roku ustalono iż nie można mówić o wybuchu, bo członkowie podkomisji Macierewicza nie byli w stanie metodą inżynierii odwrotnej metodą matematyki wariacyjnej ( taka metoda matematyki bardzo wysokiej) dowieść tego. Proszę posłuchać tego dzwięku oraz sprawdzić chronometraż w publikacji internetowej.
 • @TeofilSkorupa - Wszystko pięknie na kwicie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Paweł 678(2022-04-11)
 • @TeofilSkorupa - Na Ukrainę ruszyli w pełnym rynsztunku czy jak ? Ruscy aż się oślinią jak zobaczą te lalki z beretach. Odnoszę wrażenie, że wojna na Ukrainie już nam spowszechniała. Przecież to nie u nas rozgrywa się ta tragedia. Jak Szwajcaria w 1939r. zadeklarowaliśmy neutralność i jakoś to będzie.
Reklama