UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Marta.K - Niedouczony trollu oenerowski z problemami tożsamościowymi podszywający się pod kobietę - gdybyś miał odrobinę choć oleju w głowie, to sprawdziłbyś sobie statystyki policyjne za ostatnie lata i przekonał się, jak wygląda stosunek przestępstw popełnianych przy użyciu broni palnej (zwłaszcza od 2013 r. , kiedy różne wykopowe i prawackie jełopy rozpoczęły kampanię promocji broni czarnoprochowej, legalnej w Polsce od 1999 r. ) i miałbyś odpowiedź. Ale ponieważ za głupi jesteś do takich skomplikowanych operacji, to ci podpowiem - otóż systematycznie udział broni czarnoprochowej w przestępstwach popełnianych w Polsce przy użyciu broni rośnie. W tym roku doszło do m. in. przypadków zabójstwa z jej użyciem m. in. w Jarocinie, Czernichowie i Zabrzu. W Olsztynie doszło w czerwcu do podwójnego zabójstwa z jej użyciem, podejrzewa się, że może to być robota seryjnego mordercy. Broń czarnoprochowa to takie same niebezpieczeństwo dla obywateli, jak dać oenerowskiej małpie brzytwę - lepiej trzymać oszołomstwo od niej z daleka, brunatne zaś jełopstwo pod kluczem w ZOO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2018-09-12)
  • Jestem kobietą i mi nie uwłaczaj tolerancyjny imbecylu, co myślisz, że trzeba być jakimś działaczem, jakimś spiskowcem by zorientować się jakie moralne dno reprezentujesz. Litości. Cała twoja ideologia (zysku i korzyści-bo tylko po to robisz z siebie bojowkarza antify) jest pokrętna jak wąż. I na marginesie to się znamy, dlatego Cię podsumowałam. Pan od gadki i piwka na kreskę znalazł sobie moralną niszę. Co za obciach. I ty w wyborach coś próbujesz. Kto jest tak głupi, że ci za to płaci. Obrażaj mądre kobiety dalej homofobie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Marta.K(2018-09-12)
  • RobertKoliński @Marta.K - Szczerze wątpię żebyśmy się lepiej znali, raczej nie mam w gronie znajomych napastliwych frustratek trollujących anonimowo w sieci - ale dla pewności, to podpisz się nazwiskiem, żebym wiedział kogo ew. wykluczyć z kręgu fałszywych znajomych:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2018-09-12)
Reklama