UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polska niepodległa ? Przecież to oksymoron. Nie dość że jesteśmy kolonią niemiecką to jeszcze mamy kalifat dzieciolubnych.
  • Niemiecką kolonią? Chciałabym! Nie odwracaj uwagi od USA amerykański agencie! Całe zło, które dzieje się w Polsce jest winą tylko i wyłącznie Ameryki. To przez was, amerykanów, straciliśmy na gazociągu do Niemiec. Chcesz mi wmówić, że Niemcy chcą czekać 20 lat na budowę rurociągu przez Bałtyk i płacić za niego drożej? To by był ewenement na skalę światową. To przez amerykanów straciliśmy na przeładunku i cle z Nowego Jedwabnego Szlaku, bo powiedzieliście, że to sprzeczne z waszymi interesami. To wam musimy jako jedyny kraj na świecie płacić za wasze bazy wojskowie, a nie Niemcom. Takich rzeczy są setki! Boicie się Niemców i napuszczacie nas na nich, bo się wam wyrwali z waszych brudnych od krwi łap, rozwinęli gospodarkę i już się was nie boją - i bardzo dobrze!
  • za sprzęt wojskowy również polska płaci znacznie więcej niż inne kraje. tacy to przyjaciele.
  • "za sprzęt"byłeś przy tym a moźe pomyliłes się i chodziło ci o Francję a to tak masz rację
  • Proszę mi przypomnieć, kto wprowadził 2017 ustawę JUST? Niemcy, czy USA? Albo to: "USA nie będą tolerować ataków na TVN. Departament Stanu poparł ambasador. „Reprezentuje nasze ideały”"Kto stanął w obronie, podobno niemieckiego, TVN? Niemcy, czy USA?
Reklama