UWAGA!

Oblicza elbląskiej filantropii

Fundacja Elbląg realizuje projekt pn. „Oblicza elbląskiej filantropii - biznes i organizacje pozarządowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Elbląga”.

Przedsięwzięcie ma za zadanie aktywizowanie elbląskiego biznesu do działań na rzecz społeczności lokalnej, zapoczątkowanie systemowej współpracy biznesu z organizacjami pozarządowymi, zetknięcie grup młodzieżowych z przedsiębiorcami w celu przekazywania doświadczeń oraz promocję kultury filantropii.
     - W ramach projektu przeprowadzonych zostanie sześć otwartych debat o różnych aspektach filantropii - mówi Gabriela Zimirowska z Fundacji Elbląg, koordynator projektu. - Ponadto zorganizujemy VII Konkurs o Tytuł Filantropa Roku, który swój finał znajdzie podczas uroczystej Gali.
     W działaniach projektowych wykorzystane zostanie, działające przy Fundacji, młodzieżowe studio telewizyjne. W jego ramach powstanie sześć filmów o elbląskich filantropach oraz 20 rozmów o dobroczynności. Pod koniec ukaże się publikacja książkowa dokumentująca dotychczasowe działania.
     Projekt „Oblicza elbląskiej filantropii - biznes i organizacje pozarządowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Elbląga” realizowany jest ze środków programu „Środki Przejściowe 2004 - Zwiększenie świadomości społecznej oraz wzmocnienie roli organizacji pozarządowych w zakresie rzecznictwa i monitoringu”.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama