UWAGA!

„Odblaski” dla uczniaków

Jutro (26 września), już po raz siódmy, ruszy akcja pn. „Z Alstom bezpieczniej na drodze”. O godz. 11 „odblaski” otrzymają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w zainicjowaną przez Alstom akcję, włączyła się czynnie elbląska policja. Funkcjonariusze z sekcji Ruchu Drogowego przeprowadzą we wszystkich szkołach podstawowych na terenie miasta i powiatu spotkania poświęcone bezpiecznemu poruszaniu się po ulicach i drogach. Podczas spotkań uczniowie otrzymają światełka odblaskowe ufundowane przez pomysłodawcę i sponsora akcji.
     Podczas jutrzejszej uroczystości w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu, która rozpocznie się o godz. 11, dojdzie do przekazania szkole małego modelu sygnalizatora świetlnego mającego za zadanie uczyć i przyzwyczajać dzieci do zasad bezpiecznego poruszania się na drodze. Model ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu, a jego uroczystego przekazania dokona Grzegorz Nowaczyk, członek Zarządu Województwa Warmińsko Mazurskiego.
     – Dzięki tym spotkaniom dzieci utrwalają sobie podstawową, ale i nie zbędną wiedzę o tym, jak przechodzić przez jezdnię, czy chociażby wzdłuż której strony drogi należy iść, a przecież bezpieczeństwo naszych maluchów jest dla nas wszystkich sprawą priorytetową – mówi Grzegorz Nowaczyk.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama