UWAGA!

Odkrywcy „Zaurolandii”

 Elbląg, Odkrywcy „Zaurolandii”

Młodzi odkrywcy, mieszkańcy osiedla „Nad Jarem” wyruszyli na przygodę śladami dinozaurów, a także podróż kolejką wąskotorową. Wszystko w ramach akcji lato w pełni.

- Odwiedziliśmy wspaniały park Jurajski w Rogowie „Zaurolandia”. Obcowaliśmy tam z dinozaurami w ich naturalnym otoczeniu, uczestniczyliśmy w zajęciach archeologicznych, szukaliśmy skamielin tych zwierząt – opowiadają organizatorzy.

 


       W programie kulturalnego lata znalazła się podróż starą kolejką wąskotorową od stacji Gąsawa przez Biskupin. Uczestnicy wyprawy podziwiali piękną panoramę grodu Polan. Później odwiedzili Wenecję z zamkiem diabła Rokity, a swoją podróż zakończyli w Żninie.
       Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców osiedla „Nad Jarem” do uczestnictwa w działaniach naszego osiedlowego klubu i korzystania z jego oferty wakacyjnej. Szczegółowe informacje o ofercie wakacyjnej dla mieszkańców osiedla „Nad Jarem” można uzyskać w siedzibie klubu przy ul. Tuwima 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 lub pod numerem telefonu 0 55 648 33 00.
      

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama