UWAGA!

Odnowa i regeneracja włosów w SPA

2017-01-27
13:00
 

Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach zaprasza na innowacyjny zabieg mezoporacji Acthyderm, skuteczne odżywienie cebulek Twoich włosów.

Zasada działania mezoporacji Acthyderm
       Zasada transportu przezskórnego jest oparta na jednoczesnym wystąpieniu czterech podstawowych czynników działania: elektroporacji, elektropulsacji, nacisku mechanicznego oraz gradientu pH skóry. Generowane przez urządzenie Acthyderm impulsy elektroporacji doprowadzają do tymczasowej reorganizacji błony komórkowej umożliwiając tworzenie się nowych kanałów między komórkami. Powstają tzw. mikropory (mezopory), które ułatwiają przepływ  cząsteczek rozpuszczalnych w wodzie. Mikropory pozostają otwarte od 15 sek. do 1 minuty i w tym czasie następuje wprowadzenie leku lub dermokosmetyku. Cały zabieg trwa ok. 45 minut.
       Urządzenie do mezoporacji Acthyderm  to jedyne urządzenie umożliwiające odpowiednio głęboką i efektywną penetrację aktywnych składników w warstwy skóry bez użycia igieł i strzykawek.
       Dzięki równoczesnemu działaniu kilku procesów: elektroporacji, elektropulsacji, nacisku mechanicznego i różnicy pH następuje niezwykle skuteczne dostarczenie substancji aktywnych do docelowej tkanki.

 


      
       Wykonanie zabiegu
       Zabieg jest bezbolesny, nie narusza się skóry, nie nakłuwa się jej igłami jak w przypadku innych zabiegów. W trakcie pojedynczej sesji zabiegowej trwającej zaledwie 45 minut dostarczane są wysokiej jakości składniki aktywne wpływające na odżywienie cebulek włosa, usprawnienie krążenia krwi, stymulację wzrostu włosów.
      
       Cena zabiegu to 180 zł za 45 minut
       Cena 5 zabiegów po 45 minut każdy to 800 zł
      
       Efekty zabiegu
       Zabiegi przeciwko wypadaniu włosów i stymulacji wzrostu włosów to zabiegi, których efekty możemy zauważyć dopiero po dłuższym czasie. Jest to oczywiste, gdyż włosy muszą mieć po prostu odpowiedni czas, by odrosnąć już wzmocnione. Zwykle pierwsze, mniejsze włoski zaczynają pojawiać się po okresie 1-3 miesięcy (około 5 zabiegów) od rozpoczęcia regularnej terapii i są uzależnione od indywidualnych uwarunkowań. Skuteczność terapii szacuje się na ok. 90% przypadków.
      
                                             ------------------------- artykuł sponsorowany ---------------------------
      

      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej