UWAGA!

Orkiestrowa cegiełka portElu

 Elbląg, Orkiestrowa cegiełka portElu

Niektóre licytacje na stronie Allegro elbląskiej WOŚP jeszcze trwają, inne – dobiegły już końca. Kolejny raz dla Orkiestry licytowaliście także razem z portEl.pl.

Licytacje na elbląskiej stronie WOŚP-u jak co roku cieszyły się sporą popularnością. Dla przykładu: usługi dotyczące detailingu auta w chwili pisania tego tekstu są już wycenione na ponad 2200 zł, kurs spawania – 1000 zł, trening z szachową medalistką mistrzostw świata – 765 zł, weekend w domku nad morzem – 661 zł. To oczywiście tylko przykłady. Na niektóre przedmioty, usługi i atrakcje można się jeszcze załapać, wystarczy sprawdzić pod tym linkiem.

Swoją cegiełkę do orkiestrowego grania jak co roku dołożyła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl. Voucher na artykuł sponsorowany na naszej stronie zlicytowano za 733,28 zł, czapkę „Niezły aparat” z konkursu Fotka Miesiąca za 155 zł, dwa portElowe kalendarze Fotki Miesiąca na 2023 rok za 89 i 86 zł. Nie zabrakło też vouchera na jedzenie z serwisu NaWynos, który oferuje m.in. pizzę na dowóz w Elblągu - ten osiągnął na licytacji kwotę 62 zł. Razem zebraliśmy na walkę z sepsą nieco ponad 1125 zł.

Przypomnijmy. 554 tysiące złotych – to ostatnia oficjalna suma zebrana podczas tegorocznego finału WOŚP w Elblągu, a więc kolejny lokalny rekord. Ostateczna kwota będzie oczywiście jeszcze wyższa.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama