UWAGA!

OSP z Milejewa

Elbląg, OSP z Milejewa

W minioną sobotę Ochotnicza Straż Pożarna w Milejewie otrzymała od władz samorządowych województwa warmińsko-mazurskiego samochód pożarniczy. Zobacz film.

Na Warmii, Mazurach i Powiślu działa 580 jednostek OSP, na co dzień do działań ratowniczych gotowych jest 12 tys. strażaków. Wraz z drużynami młodzieżowymi, drużynami kobiet i seniorów to blisko 20 tys. osób zaangażowanych w misję ratowania życia i mienia.
     W tym roku Zarząd Województwa udzielił jednostkom OSP z całego regionu wsparcia w kwocie ok. 500 tys. zł, co umożliwiło remonty i rozbudowę remiz strażackich a także naprawę i zakup sprzętu. Również w projekcie budżetu na rok 2008 przewidziano pieniądze na dalsze wsparcie dla warmińsko-mazurskiej OSP.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Z tego co w piątek informował PortEl na przekazaniu miał być sam wicemarszałek niejaki Grzegorz od Nowaczyków. Widać sama uroczystość mało medialna to spędził sobotę w domowych "pieleszach" (bo przecież rzadko tam tera bywa).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    dociekliwy(2007-12-05)
  • Dociekliwy - wnioskując z tego co piszesz to ciebie tam nie było a pan wicemarszałek był. .. .. wiec jak nie wiesz to się zamknij
Reklama