UWAGA!

Ostatni dzwonek

Jeszcze do 9 marca Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Elblągu prowadzi nabór do projektu „18-24 Czas na samodzielność”.

Projekt będzie realizowany od 19 marca do końca lutego 2008 r.. Jego adresatem jest grupa osób w wieku od 18 do 24 lat. Program przewiduje blisko 600 godzin zajęć dydaktycznych w przeliczeniu na jednego uczestnika, prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów w małych, dziesięcioosobowych grupach. Zajęcia odbywały się będą od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych.
     W ramach projektu przewidziano następujące zajęcia: profesjonalny kurs komputerowy kończący się egzaminem ECDL, doradztwa prawnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy, warsztaty edukacyjne i aktywnego poszukiwania pracy, indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, doradztwa zawodowego, szkolenia i kursy z zakresu ABC przedsiębiorczości, lekcje języka angielskiego, treningi psychologiczne, szkolenia zawodowe, kursy przygotowawcze do matury i (lub) na wyższe uczelnie, dla 10 najpilniejszych uczestników projektu darmowy kurs prawa jazdy.
     Podczas zajęć uczestnicy skorzystają z bezpłatnego wyżywienia, a osobom zamieszkałym w znacznej odległości od miejsc szkolenia zostaną dofinansowane koszty dojazdu środkami komunikacji publicznej. Nad całością przebiegu projektu i jakością zajęć będą czuwać opiekunowie grup z ramienia OHP. Udział w projekcie jest bezpłatny, a nabór potrwa jeszcze tylko do 9 marca.
     - Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładniejszych informacji lub przystąpieniem do projektu zapraszamy do siedziby CEiPM OHP w Elblągu, mieszczącej się przy ul. Obrońców Pokoju 40 - mówi Paweł Kowszyński, zastępca wojewódzkiego komendanta OHP.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama