UWAGA!

Ostatnie 17 mieszkań w Koronie Elbląga

 Ostatnie 17 mieszkań w Koronie Elbląga

Na początku grudnia ubiegłego roku rozpoczęła się budowa inwestycji przy ul. Królewieckiej pod nazwą Korona Elbląga. Miesiąc później biuro sprzedaży Freedom Nieruchomości z siedzibą przy Alei Grunwaldzkiej 31, powiadomiło, że sprzedanych zostało niemal 80% mieszkań, a liczba zapytań o inwestycję nie maleje. W ofercie znajduje się wciąż 10 trzypokojowych lokali mieszkalnych o powierzchni od około 60 do 70 m2 oraz 7 mniejszych, jedno i dwupokojowych o metrażu od 30 do 50 m2.

Architekci odpowiedzialni za realizację projektu zadbali o to, aby mieszkania miały funkcjonalne rozkłady, aby były przestronne i wygodne dla przyszłych nabywców. Każde z nich posiada balkon, loggię lub taras. Prosty, a zarazem nowoczesny i stylowy budynek stanowić ma ozdobę na mapie miasta. Największym jednak atutem tej inwestycji jest jej lokalizacja: usytuowana na wzgórzu, z wyższych pięter będzie stanowiła świetny punkt widokowy na Park Krajobrazowy Bażantarnia oraz Zalew Wiślany. Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw i miejsca ogólnodostępne dla samochodów.

 


       Dostępność usług, zaplecza handlowego, punktów opieki medycznej, bezpośrednia bliskość przedszkola i szkół, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), a przede wszystkim sąsiedztwo terenów rekreacyjnych sprawią, że Korona Elbląga to komfortowe miejsce do zamieszkania.
       Ta inwestycja spełni oczekiwania każdego klienta. Trzeba się o tym przekonać, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie, lub pod numerem telefonu: 667 774 100 i 55 233 25 39. Zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibie Freedom Nieruchomości przy alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.
      
                                             ---- artykuł sponsorowany ----
      

      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie