UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A skąd biorą się te wszystkie choroby generyczne? Popatrzcie jak żyjecie, śmieje sie z Biblii, że to bajki, a póki, co to co raz więcej złych rzeczy Was spotyka. .. choroby, urojone pandemie, które Was paraliżują strachem. Jesteście upadli i będzie spotykało Was wyłącznie cierpienie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    48
    Luter(2020-10-19)
  • @Luter - Wypad z jakąś tam biblia. Nie przepychaj swojej ideologii.
  • @Luter - widzisz los nie zawsze jest sprawiedliwy, nie miałam obciążeń genetycznych, skończyłam dobra szkołę. .. .rodzice też sobie dawali radę, nie piłam jnie paliłam, jestem sportowcem, biegam i biegałam maratony, pływam, jeżdże na rowerze mam 1 dziecko z ciężko obciążone, pracuję choć w dzisiejszych czasach to ciężko pogodzić pracę(zdalną bo przecież od marca do czerwca szkoły nie pracowały/))))z dzieckiem które śpi po 3 h na dobę a większość aktywności spędza na tym by. .płakać bez powodu, lekarze rozkładają ręce-ba teraz nawet nie da rady się z lekarzem spotkać:PPp, 2 razy przeszczep komórek macierzystych-za grubą kasę terapia za kilka tysięcy miesięcznie. .. po 15 latach też mam dość. .jeszcze wchodzisz z dzieckiem do sklepu o 15 i babcia 70 lat prawi ci morały, ,co za rozwydrzony bahor-co to za choroba toć wygląda normalnie, co maseczki nie ma. .. .zaufaj spompowana jestem jak ursus, mimo tego, że mam środki na wychoowanie dziecka. .. matkom brak wsparcia, emaptii akceptacji gdyby chociaż połowa społeczeństwa wykazała chęć empatii byłoby lżej
  • @Gość życie jest sprawiedliwe. .. to ze uprawiasz sport nie ma znaczenia większego. Żyłeś w grzechu? Co mam na myśli mówiąc „grzech”? Grzech to czynności sprzeciwiające się zasadom płynącym z Biblii. Np pokarm jaki spożywamy ma wielkie znaczenie na Nas i nasze dzieci. Biblia mówi jasno, które pokarmy wolno, a których nie wolno spożywać. .. a głowę daje, że miałeś to w 4 literach, co mówi Biblia o wyżywieniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    Gosc7373(2020-10-19)
  • @Gosc7373 - Wiesz Bóg wie komu dać. .. .dla mnie to jest wyzwanie dla Ciebie było by nie do przejścia. .. gdybyś był katolikiem bo chyba inna Biblię czytamy to byś nie pitolil o jedzeniu, jem tak jak lubię mam ogród swoje warzywa i owoce, ryby w stawie. .. Zaraz pewnie wypalisz, że z 40 dni miałam pościć 🤣🤣🤣🤣🤣w ciąży
  • Po to trzeba sprawdzać czy w rodzinie partnera nie ma obciążeń.
  • @Luter - Trzeba umieć pisać po polsku i mieć jakieś tam wykształcenie, żeby argumentować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    sfvsdfgbsdgbsdfgbsdfgbsadg(2020-10-20)
  • @ Gość „jem tak jak chcę”. .. i wszystko w temacie. Ja jestem Protestantą i czytam uwspółcześnioną Biblię Gdańską. Nie znasz słowa Bożego, nie znasz prawdziwej Biblii, żyjesz jak chcesz i robisz co chcesz, a później się dziwisz, że spotyka Cię cierpienie? Trochę samokrytyki! To ludzie tacy jak Ty odwrócili się od Boga, to są Twoje wybory i Twoja wolna wola, a Bóg niczego nikomu nie daje, bo dał Nam swoje słowa i nauki i tyle. Stosuj się, aby zakończyć ból.
  • @Luter - Nie prawda, kolego. Niestety. Na prawdę nikt nie zna Słowa Bożego. Ci co mówią, że znają - po prostu kłamią! To wszystko tylko ludzie napisali!
  • @Gosc7373 - Biblia mówi też, o Locie, który współżył ze swoimi córkami. .. czy to ci nie przeszkadza? czy takie postawy chcesz promować?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kubryk1(2020-10-20)
  • @Kubryk1 - Jako wierny, masz wiedzieć, że jest Biblia, ale za bardzo jej nie studiuj, bo nie zrozumiesz, tak ci powiedzą :). Klecha ci wytłumaczy jak masz to rozumieć - oni wiedza najlepiej:)
Reklama