UWAGA!

Pakują zakupy dla „Słonika”

Do 23 grudnia trwać będzie w Centrum Handlowym „Ogrody” charytatywna zbiórka pieniędzy dla „Słonika”, czyli funduszu stypendialnego dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.

Codziennie wolontariusze z elbląskich szkół średnich i gimnazjalnych pakują zakupy klientów Carrefoura i zbierają dobrowolne datki do „słonikowych” puszek. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na stypendia i pomoce naukowe dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Elbląga i okolic. Świąteczna Akcja Charytatywna pod hasłem „Podaruj Uśmiech na Gwiazdkę” trwać będzie do 23 grudnia. Jej organizatorami są Centrum Handlowe „Ogrody” i Fundacja Elbląg.
     - Chcielibyśmy, aby uzbierana kwota była jak najwyższa - mówi Katarzyna Łaszkiewicz z CH „Ogrody”. - Zachęcamy więc elblążan do odwiedzania naszego Centrum.
     Natomiast tylko do 21 grudnia, również w Centrum Handlowym „Ogrody” trwa Wielki Konkurs Świąteczny. Nagrodami są bony zakupowe o wartości 750 zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, odebrać od hostessy swój kupon konkursowy i wypełniony wrzucić do urny. Kupony do wydruku dostępne są także na stronie www.centrumogrody.pl.
     Spośród wszystkich zgłoszeń niezależne jury wybierze pięć najciekawszych haseł konkursowych, które zostaną nagrodzone bonami zakupowymi do zrealizowania na terenie CH „Ogrody”. Ogłoszenie listy zwycięzców odbędzie się 23 grudnia.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama