UWAGA!

Piegus nadchodzi!

Elbląg, Piegus nadchodzi!

Wielkimi krokami zbliża się coroczny festyn „W krainie króla Piegusa”. Tegoroczny Piegus będzie jednak wyjątkowy, ponieważ są to już 35. urodziny naszego piegowatego króla. W związku z tym jubileuszem poszukujemy wcześniejszych organizatorów naszego festynu, aby świętowali razem z nami.

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas festynu „W krainie króla Piegusa”. Nie zabraknie kolorowych i pełnych wyzwań krainek, w których dzieci będą mogły przenieść się do świata magicznych bajek takich jak Fineasz i Ferb czy Muppety . Podczas festynu fani piegowatej zabawy będą mogli zdobywać „piegusy” – naszą festynową walutę. Okazję na zdobycie „piegusów” będzie miało każde dziecko, niezależnie od wieku, podczas wykonywania różnego rodzaju konkurencji. Oczywiście nie zabraknie nagród dla najbardziej wytrwałych uczestników zabawy.
       W tym roku poszukujemy dawnych organizatorów festynu i samych królów Piegusów. Chcemy, aby był to czas wspólnych wspomnień i moment wymiany pewnych doświadczeń i spostrzeżeń. Jest to również wyjątkowa okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, na które serdecznie zapraszamy o godz. 15.00 pod sceną na zakończenie festynu.
      
       Zabawę rozpoczynamy 1 czerwca o godz. 12.00 w Parku Modrzewie. Zapraszamy wszystkie, ale nie tylko piegowate dzieci do zabawy z Królem Piegusem.
      
Patronem medialnym imprezy jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Natalia Gałązka, Harcerska Służba Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama