UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Gorycz powiększa jeszcze problem z panem Hajdukowskim w radzie miejskiej. Rzeczywiście klasa polityczna dobiła dna, teraz czas na coś nowego.
  • A czy tą "KOMUNIKACJĄ" ma się zająć jako naczelnik już "naznaczony" pewien Pan do tej pory współrządzący (jakiś Dyrektor?) w jednej z "największych" agencji reklamowych miasta naszego kochanego Elbląga?! bo jeśli tak to serdecznie współczuję wyboru(sam Kandydat może i jest OK, ale czy tak to "konkursowanie" będzie wyglądało w "nowym urzędzie"?) No cóż na szczęście w tym kraju są pewne instytucje, które czekają na "podrzucenie" im informacji, które mogłyby spowodować podjęcie przez te instytucje "pewnych" działań! a i opinia publiczna też "karmi" się tego typu informacjami! Pożyjemy, poprzyglądamy się i zaczniemy działać. Na razie cierpliwie poczekajmy! Korzystając z okazji życzę WSZYSTKIM Elblążanom (bez wyjątku!) udanego i szczęśliwego wejścia w Nowy 2011 Rok oraz dużo pomyślności w tym Nowym Roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    (w)tykacz(2010-12-30)
  • Cała nadzieja w tym że do konkursu stanie były fryzjer a ostatnio główny marketingowiec PiS w przegranej kampanii wyborczej. Przynajmniej przypilnuje platfusów
  • konkursy? smiech na sali. te stolki juz dawno sa obsadzone - dostana je Janusz Pajak i Andrzej Soja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ArnoldUPR(2010-12-31)
  • Januszek ? Ten z zamiłowania działacz sportowy i absolwent szkoły Zamech ? A może ukończył jakieś studia zaocznie, czy wieczorowo ? Ale fajny z niego pasjonat sportu i może nie byłby taki zły. Gratulacje j
  • Zobaczymy zwłaszcza interesująca jest promocja miasta i co się zmieni !
  • A może konkurs na dyrektora EPWIK oraz EPEC w najbliższym czasie
  • gdyby wygrał PiS to byśmy mieli napór ludzi od Danki Krasulskiej z byłym fryzjerem Kowszyńskim na czele, więc taka sama dżuma i cholera jak platfusy, coś czuje ze komuna wroci za 4 lata do wladzy
  • na EPEC nie trzeba żadnego konkursu, Prezydent zmienia Radę Nadzorczą a ona się zajmie resztą.
  • Wyniki są przesądzone bo przecież ogłoszenia nie zostały umieszczone w BIP w zakładce konkursy, tylko w zakładce praca w UM. Także UM będzie wybierał swobodnie.
  • Czegoś tu nie rozumiem. Albo te panie pracowały w czasowej niezdolności do pracy i brały pensje z prace niepełnowartościową prace, albo te zwolnienia są lewe !!! Bo podejrzana mocno jest ta choroba urzędnicza. Jak mnie zwalniają to ja "choruje" i żyje na koszt podatników!!! W Polsce tak odchodzi większość ludzi na stanowiskach. Na nasz koszt!!! I tu rodzi się pytanie już postawione. Gdzie jest kontrola ZUS. Tyko dla maluczkich?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zniesmaczony(2010-12-31)
  • a może to jakaś choroba filipińska ?
Reklama