UWAGA!

Piknik fachowców i moc atrakcji w ZSIŚiU

 Elbląg, Piknik fachowców i moc atrakcji w ZSIŚiU
fot. nadesłana

Za nami „Drzwi otwarte" w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług Na uczniów gimnazjów czekała w naszej szkole moc atrakcji i smaczne kiełbaski z grilla. Dobre nastroje i pozytywne opinie gości świadczą o tym, że wysiłek włożony w przygotowania nie poszedł na marne.

„Drzwi otwarte" skierowane są do uczniów trzecich klas gimnazjum. Stoją oni przed wyborem swojej dalszej drogi kształcenia. Wizyta w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług miała na celu pokazanie im, czego mogą się u nas nauczyć, jak wygląda codzienne życie szkoły i dlaczego warto uczyć się właśnie u nas.
       Za organizację „Drzwi otwartych" odpowiedzialni byli nauczyciele i wyznaczeni uczniowie. Włożyli oni dużo pracy i zaangażowania, aby efekt był jak najlepszy. Gimnazjaliści, oprócz zapoznania się ze szkołą i ofertą edukacyjną, mogli też porozmawiać na temat zatrudnienia w konkretnym zawodzie. Na ich pytania odpowiadali przedstawiciele pracodawców współpracujących ze szkołą.
       Nasza szkoła, to jednak coś więcej niż tylko nauka. Na odwiedzających na uczniów czekały liczne atrakcje. Były gry, zabawy i konkursy przygotowane w poszczególnych klasach. Nie zabrakło również stanowisk przybliżających pracę stolarza czy energetyka. A jeśli ktoś zgłodniał, to mógł posilić się pyszną kiełbaską z grilla.
       Uczniowie ZSIŚiU przygotowali, także część artystyczną. Goście mogli obejrzeć przedstawienie z „przymrużeniem oka" pod tytułem „O królewnie Śnieżce i sześciu krasnoludkach".
       Jesteśmy pewni, że wizyta pozostawiła miłe wspomnienia i z większością odwiedzających nas gimnazjalistów spotkamy się w naszej szkole w nadchodzącym roku szkolnym.
       Dziękujemy wszystkim za wkład i zaangażowanie.
      
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama